Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Компания LEGO выпустила новый игровой набор SPIKE Старт

компанія LEGO випустила новий ігровий набір SPIKE Старт

Новина: новий ігровий набір SPIKE Старт випустила данська компанія LEGO. Він представлений двома видами моторів і двигунів.

У лінійці ігрових і навчальних наборів від виробника Lego з'явився новий: конструктор Спайк Старт. Оновлена модель покликана навчати дітей і молодших школярів цікавіше, ніж це було раніше. Деталі в розвиваючому інструменті продумані і прораховані до дрібниць.

Навчальний конструктор вже встигли оцінити не тільки педагоги, а й тренери команд з робототехніки. За словами одного з них, Соловйової л., що працює з дітьми, навчаючи вихованців роботобудування (Челябінська область, м Міас), новий набір можна використовувати по-різному.

Спайк Старт представлений в наборі двома видами моторів і двигунів, які поєднують з деталями більш «старших» побратимів, наприклад, Спайк Прайм. Можливість поєднання електронних компонентів-одна з очевидних переваг нового конструктора.

У чому ще полягають плюси навчального набору від Лего:

  • Більш насичена яскравість елементів.
  • Приналежність кожного кольору до певного «будиночка».
  • Наявність кольорових підказок.

Ігрові переваги самого набору:

  1. Наявність двох типів двигунів, що дозволяють молодшим школярам в процесі гри вчити робота повертати в потрібному напрямку.
  2. Процес програмування у вигляді блоків. Даний вид значно спростить освоєння гри найменшими дітьми. Педагог зможе легко пояснити вихованцям, що кожен двигун працює окремо, і попарно.
  3. Скретч-подібне Програмування : даний вид дозволить створювати робота по-своєму, застосовуючи цикли, додаткові програми, ігрові блоки. Дитина отримає можливість давати своєму створенню різну потужність і напрямок.
  4. Наявність методичних матеріалів, що дозволяють педагогу спростити навчальний процес і урізноманітнити його. Також, для більш кмітливих учнів знайдуться додаткові завдання.

За допомогою нового ігрового набору Спайк Старт від Лего ваша дитина зможе не тільки грати, але і розвивати важливі знання, вміння та навички: від програмування до англійської мови.