Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Обзор книги «Богатый папа, бедный папа», Роберт Кийосаки, Шэрон Лектер

Книга "Багатий тато, бідний тато", Роберт Кійосакі, Шерон Лектер

Читайте про що книга «Багатий тато, бідний тато», Роберт Кійосакі, Шерон Лектер. Короткий зміст, подробиці та корисна інформація

З чого починається Бізнес ? Прості обивателі вважають, що з ідеї. Успішні бізнесмени та постійні відвідувачі https://worldbank.org.ua впевнені, що будь-яка справа починається з внутрішньої мотивації. Нікого поштовху, який змусить здійснювати конкретні дії для втілення ідеї в життя. Як підвищити внутрішню мотивацію, які кроки зробити, щоб перестати "працювати на дядька", відкрити свою справу і стати фінансово незалежним? Відповіді на ці та багато інших питань дає у своїй книзі Роберт Кійосакі .

 • Книга розійшлася тиражем понад 40 млн.примірників.
 • Твір перекладено на кілька десятків мов і успішно продається у всіх країнах світу.
 • Книга входить в список світових бестселерів за версією New York Times.
 • Книга стала настільною для багатьох успішних бізнесменів, політиків і економістів.

Про що розповідає книга " Багатий тато, бідний тато»

Книга пропагує значимість фінансової грамотності для сучасного суспільства. Вона розповідає про те, як здобути незалежність шляхом відкриття свого бізнесу, інвестування вільних коштів у Нерухомість та інші активи.

До переваг книги «Багатий тато. Бідний тато " можна віднести:

 • Велика кількість цікавих прикладів з життя автора;
 • Нестандартний підхід до підвищення фінансової грамотності;

У виданні зібрано багато корисних порад з інвестування, які можуть застосовуватися не тільки в американській реальності, але і на пострадянському просторі.

Кому буде корисна книга " Багатий тато, бідний тато»

Бестселер Роберта Кійосакі і Шерон Лектер може бути корисний будь-якій людині, яка прагне до саморозвитку, планує отримати навички фінансової грамотності, поглянути на звичні речі з нової точки зору і змусити гроші працювати на себе. Твір також користується популярністю серед власників великих і маленьких фірм, які планують і далі розвивати власний бізнес. Більш того, за відгуками багатьох видатних людей нашого часу, «Багатий тато, бідний тато», є для них настільною книгою, яка мотивує їх на нові звершення і допомагає знайти вірне рішення в нестандартних ситуаціях.

Про авторів книги «Багатий тато, бідний тато». Роберт Кійосакі та Шерон Лектер

Роберт Кійосакі-це успішний американський бізнесмен, автор бізнес - літератури, лектор та інвестор. Він походить з родини звичайного вчителя . В молодості брав участь у В'єтнамській війні, в якості пілота бойового вертольота. Неодноразово відкривав власні фірми і втрачав бізнес, що, однак, не завадило йому заслужити репутацію щасливого і успішного підприємця в діловому світі Нью-Йорка.

Роберт Кийосаки, Шэрон Лектер. «Богатый папа, бедный папа»

Другим автором книги стала Шерон Лектер – лектор міжнародного рівня, практикуючий бухгалтер – ревізор, інвестор і керівник компанії «CASHFLOW Technologies, Inc.».

Які книги ще можна почитати у Роберта Кійосакі

Робертом Кійосакі написано кілька десятків книг, які продаються по всьому світу мільйонними тиражами. Крім " багатого тата. Бідного тата " він є автором наступних книг:

 • " багатий інвестор - швидкий інвестор»;
 • " багата дитина, Розумна дитина»;
 • " Як стати багатим, не відмовляючись від кредитів»;
 • " бізнес XXI століття»;
 • " Квадрант грошового потоку»;
 • «Школа бізнесу»;
 • «8 уроків лідерства. Чому військові можуть навчити бізнес-лідерів»;
 • «відійти від справ молодим і багатим»
 • «чому багаті стають багатшими»;
 • " хто взяв мої гроші?».

Всі твори автора не тільки мотивують, а й сприяють підвищенню рівня фінансової грамотності читача.

Короткий зміст книги «Багатий тато, бідний тато». Основні моменти твору

Основна ідея книги полягає в тому, щоб порівняти спосіб життя і мислення двох тат – бідного (рідного батька автора) і багатого (батько кращого друга Кійосакі). Рідний батько « "бідний тато" все життя пропрацював найманим працівником, він має профільне Освіта , величезний досвід роботи, репутацію відмінного фахівця, але при цьому все життя йому доводиться боротися з фінансовими труднощами.

краткое содержание книги «Богатый папа, бедный папа»

«Багатий тато» - батько кращого друга Роберта, насилу закінчив 8 класів, не має як такого досвіду роботи, не націлений на служіння суспільству, що, однак, не завадило йому стати найбагатшою людиною на Гавайських островах.

Кійосакі однаково високо цінував думки і поради цих двох ТАТО, намагаючись, краще від кожного з них. У своїй книзі, він називає спосіб життя «бідного тата» щурячими перегонами, даючи чіткі поради і рекомендації, як перестати брати участь в цій безглуздій гонці і знайти фінансову незалежність.

Автор дає своїм читачам 6 уроків:

Урок 1. Багаті не працюють на гроші – їх мислення і готовність ризикувати дозволяють знаходити інші способи заробітку, якщо колишнє джерело доходу перестає влаштовувати. У свою чергу Бідна людина, навіть якщо його не влаштовує рівень заробітної плати, скаржаться, але продовжують працювати, боячись звільнитися і щось змінити в своєму житті.

Урок 2. Навіщо навчатися фінансової грамотності-фінансово грамотні люди здатні тримати під контролем будь-яку ситуацію і отримувати вигоду навіть з самих безперспективних і складних в економічному плані ситуацій.

Урок 3. Думайте про свій власний бізнес-щоб стати багатим і успішним в бізнесі необхідно купувати активи (те, що приносить гроші), а не пасиви (те, на що ми витрачаємо гроші).

Урок 4. історія податків і сила корпорацій – практика показує, що багаті люди, відмінно розбираються в законах і економіці, з легкістю знаходять способи, щоб скоротити податкові відрахування, тоді як простий обиватель буквально загруз під фіскальним гнітом. Саме тому так важливо знати, як скоротити кількість податкових виплат зі своїх доходів.

Урок 5. Багаті винаходять гроші-успішні бізнесмени здатні отримувати дохід буквально з повітря, завдяки своєму мисленню і особливої «підприємницької жилці».

Урок 6. Досвід важливіший за стабільність-однією з головних порад багатого тата є постійне розширення власного кругозору. Міняйте місце роботи, спеціалізацію, переїжджайте в іншу країну, заводите нових знайомих – це дозволить вам отримувати нові знання, навички та вміння.

На завершення Роберт Кійосакі приводить робочі поради до дії і розповідає, як, маючи 7000 доларів оплатити дитині навчання в коледжі.

Схожі книги з категорії Бізнес і саморозвиток

Також радимо почитати:

 1. Книга "найбагатша людина у Вавилоні". Джордж Клейсон
 2. Книга " Мегатренди. Як передбачити майбутні тенденції та побачити те, що інші пропускають». Рохіт Бхаргава
 3. Книга " Думай як Ілон Маск . І інші прості стратегії для гігантського стрибка в роботі і житті». Озан Варол
 4. Книга " Говори, що думаєш. Усвідомлений підхід до ненасильницького спілкування " Орен Джей Софер.
 5. Книга»життя в задоволення". Олександр Палієнко

Також рекомендуємо звернути увагу на інші твори, написані Кійосакі.

Висновок

«Багатий тато, бідний тато» - це одна з найбільш знакових книг нашого часу. Кійосакі дає своїм читачам базис для становлення ефективного бізнес-мислення, без якого не варто навіть мріяти про фінансову незалежність. Після прочитання, ви гарантовано зміните погляд на гроші і їх роль у Вашому житті. Незважаючи на те, що автор пише про досить банальні речі, в більшості своїй ми не помічаємо їх або, не сприймаючи всерйоз, тим самим втрачаючи можливість стати успішними і фінансово незалежними. Твір написаний легким і простою мовою, який дозволяє не тільки зрозуміти, що хотів сказати автор, але і не забути важливі ідеї через пару днів після прочитання. Портал  https://worldbank.org.ua  сподівається, що дана книга буде вам корисна.