Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Потребительский фонд JAB вложит 1,4 млрд. долларов

споживчий фонд JAB вкладе 1,4 млрд. доларів у розвиток страхування тварин

JAB планує придбати частки в компаніях зі страхування тварин і внести близько 1,4 млрд.доларів за активи Fairfax в Crum & Forster Pet Insurance Group і PetHealth Inc.

JAB планує придбати частки в компаніях зі страхування тварин Fairfax Financial Holdings Ltd., про що повідомив Bloomberg 20 Червня 2022 року. Споживчий фонд вже володіє частками в таких компаніях, як Keurig Dr Pepper Inc. і Krispy Kreme Inc. Вона планує внести близько 1,4 млрд. доларів за активи Fairfax в Crum & amp; Forster Pet Insurance Group і PetHealth Inc., згідно із заявою, зробленою в поточний понеділок. Fairfax, канадська інвестиційна компанія, якою керує Прем Ватса, планує інвестувати 200 млн. доларів в JAB в рамках угоди, йдеться в заяві.

Попередньо угода повинна отримати схвалення регулюючими органами. Планується закрити її вже у другій половині 2022 року. Згідно із заявою, Fairfax отримає від угоди 1,15 млрд. доларів готівкою і 250 млн. доларів векселя продавця.

C&F Pet, PetHealth пропонують страхові плани для власників тварин, а також надають послуги притулкам для тварин. JAB вже є власником контрольного пакету акцій Independence Pet Group, і розглядає варіанти розширення платформи за рахунок придбань, в тому числі Figo і Cardif Pinnacle. У листопаді інвестиційна група найняла чотирьох керівників, щоб очолити свій зростаючий Бізнес страхування домашніх тварин.

Компанії, які допомагають людям піклуватися про домашніх тварин, зазнали різкого зростання під час пандемії Covid, оскільки кількість власників домашніх тварин значно зросла. Покупці та продавці користуються перевагами інвестицій, захищених від рецесії. Champion Petfoods вивчає можливості, в тому числі потенційний продаж, в результаті якої компанія може бути оцінена більш ніж в 2 млрд.доларів.