Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

,На фоне падения акций, Morgan Stanley продал долю Happiest Minds

Morgan Stanley продав частку Happiest Minds на тлі падіння акцій

Повідомляється, що брокерська фірма Morgan Stanley продала частину акцій IT-компанії Happiest Minds Technologies через зниження ціни акцій протягом тривалого часу

Минулого понеділка Глобальна брокерська фірма Morgan Stanley продала понад 13 тисяч акцій ІТ-компанії середньої капіталізації Happiest Minds Technologies за 800 рупій за одиницю. Протягом 52 тижнів їх вартість знижувалася, досягаючи все нових «рекордів» мінімуму, про що повідомило джерело India Times 20 Червня 2022 року.

Morgan Stanley відомий в акціонерних колах фінансовий конгломерат американського походження. Компанія є другою за величиною комерційною транснаціональною корпорацією США . Організація займається переважно операціями зі злиття і поглинання, а також розміщує акції та облігації, торгує на фондових ринках та інших біржах.

Happiest minds Technologies є компанією, чия діяльність базується на цифровій трансформації, розробці безпеки та інших продуктів сфери інформаційних технологій. Штаб-квартира організації розташовується в Індії, а діяльність проводиться переважно на території США, Австралії, Сінгапуру і Канади. Акції компанії досягли 52-тижневого максимуму 16 червня, коли їх вартість становила 1580 рупій за одиницю. На тлі розпродажу по всьому ринку, акції ІТ-компаній із середньою капіталізацією впали більш ніж на 36% з початку 2022 року.

Акції ІТ-компаній з великою капіталізацією, такі як HCL Tech, Infosys, Wipro, TCS та Tech Mahindra, також зазнали величезного тиску з боку продавців. За останні кілька днів вони досягли 52-тижневого мінімуму. У березні 2022 року Happiest Minds повідомили про послідовне збільшення чистого прибутку на 6,52% до 52,11 рупій. Чистий обсяг продажів зріс на 5,86% до 300,57 рупій.