Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

ПО для iOS 16 позволит обходить CAPTCHA

програмне забезпечення iOS 16 дозволить обійти CAPTCHA

Відомо, що цієї осені оголошено вихід багатообіцяючого оновлення iOS 16: мова йде про значний функціонал, так само відтепер гаджет зможе "обходити" CAPTCHA

Вихід оновлення iOS 16, яке планується на осінь поточного року, характеризується серйозним, багатообіцяючим подією. Серед значного функціоналу, який час від часу анонсують розробники програмного забезпечення, назвали чергову корисну річ – відтепер гаджет зможе «обходити» CAPTCHA, про що повідало джерело The Verge 20 Червня 2022 року.

Користувачі інтернету практично щодня стикаються з перевірками, а не боти вони. Розробник Apple вирішили подбати про своїх клієнтів, представивши функцію для iPhone і Mac під назвою «Автоматична перевірка», що дозволяє деяким сайтам знати, що Користувач не є ботом. Притому, пропаде необхідність "відзначати світлофори" або вписувати набір розмитих букв і цифр.

Завдяки співпраці з Fastly і Cloudflare – мережами доставки контенту – Apple зможе забезпечити клієнтам розслаблене використання Інтернету без відволікання на анти-спам і бот перевірку. Однак розробники компанії не вперше борються з CAPTCHA, хоча цього разу вони запевняють, що програмне забезпечення iOS 16 гарантує зменшення дратівливих перевірок.

А робитися це буде за допомогою часткового доступу, званого токенами, схожого на систему паролів Apple. Сам пристрій, будь то смартфон, планшет або макбук, буде аналізувати якісь певні фактори, щоб визначити, користується ним людина або все-таки бот. При вході на сайт, де зазвичай спливає перевірка CAPTCHA, запит «чи є ви ботом» буде поданий не користувачеві, а пристрою. Смартфон, макбук і т.д. на базі iOS 16 виправдає користувача, і виключить необхідність витрачати час на настирливий Введення даних.

Якщо у користувачів виникають сумніви щодо збереження власних даних, то вони безпідставні. Apple не відправить номер телефону, картки та ін CAPTCHA повинна "повірити на слово" програмному забезпеченню без запиту «доказів».