Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Германии оказался затруднительным найти сотрудников для Tesla из-за низкой зарплаты

наймання співробітників Tesla в Німеччині виявилося важким через низьку зарплату

У Німеччині наймання працівників для Tesla проходить перешкоди на тлі низької ставки заробітної плати, тому компанія перегляне зарплати працівників на заводі в Берліні

Місцева Автомобільна ПРОФСПІЛКА поділилася, що при наймі працівників Tesla у Німеччині виникають перешкоди на тлі заробітної плати, про що повідомив Bloomberg 20 Червня 2022 року. Згідно з отриманою інформацією, Tesla Inc. доведеться підвищити заробітну плату в Німеччині, якщо компанія хоче досягти своєї мети по найму тисяч додаткових робітників на виробничий завод під Берліном.

IG Metall отримав ряд звітів співробітників заводу Tesla в Грюнхайді зі скаргами на неадекватну або нерівну заробітну плату. Кваліфіковані працівники отримують приблизно на 20% менше, ніж конкуруючі організації. Набір співробітників Tesla "просувається не із запланованою швидкістю", поділилася Біргіт Дітце, регіональний керівник IG Metall. "Багато людей могли б зацікавитися в влаштуванні на роботу Tesla, але за підсумком вони відмовляються від цієї можливості. Одна з причин полягає саме в питанні заробітної плати, яка на їх нинішній роботі (на виробництві інших компаній) значно більше, ніж пропонують представники Tesla».

Компанія, що належить Ілону Маск, планує найняти 12 000 людей на завод у Грюнхайді. У березні автовиробник заявив, що на заводі працює понад 3000 людей і що в найближчі місяці він планує найняти ще тисячі. Представники Tesla, однак, не надали коментарів і не відповіли на виниклі питання після заяв профспілки.

Ілон Маск минулого тижня зазначив у внутрішній службовій записці, що у компанії Tesla був «дуже важкий квартал» на тлі проблем в ланцюжку поставок. Нещодавно підприємець надіслав неоднозначні повідомлення про скорочення робочих місць, спочатку повідомивши працівників, що 10% найманих працівників втратять свої посади, а потім заявив, що загальний штатний розклад збільшиться.