Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Bentley планирует анонсировать новый проект

Bentley планує анонсувати новий проект Mulliner і Continental GT Mulliner

З'явилася інформація, що Bentley підготував особливий подарунок любителям автомобілів, мова йде про проект в рамках підрозділу Mulliner: яким він постане перед глядачами

Наближається Фестиваль швидкості, який відбудеться в Гудвуді 24 червня 2022 року, та виробник Bentley підготував особливий подарунок любителям автомобілів, повідомило джерело Motor1 20 Червня 2022 року. Гендиректор компанії повідає про планований проект в рамках підрозділу Mulliner. Адріан Холлмарк заінтригував учасників фестивалю повідомленням про те, що настає «наступна глава» слідом за успіхом Bentley з серією Blower Continuation.

Mulliner постане перед глядачами в особливому дизайні, який проектувався і створювався майстрами ручної роботи. Про що говорить генеральний директор компанії Bentley, поки залишається здогадуватися, проте шанувальники даної марки очікують чогось абсолютно нового, або під раритет, а може і щось середнє, що з'єднує минуле і майбутнє.

Крім очікуваного проекту Mulliner, представники компанії продемонструють портфоліо, що містить приклади інших автомобілів. Глядачі з нетерпінням чекають Flying Spur S, Continental GT Mulliner та інші приклади робіт виробника. На Фестиваль буде доставлений автомобіль серії Blower Continuation Series Zero, щоб взяти участь у заході зі сходження на пагорб.

Інші учасники події теж розповіли про свої плани. BMW представить глядачеві Універсал M3 Touring, а Porsche має намір висловити свої погляди на майбутнє автомобілів, продемонструвавши Cayman GT4 ePerformance. Ford також інтригує людей «чимось електризуючим». Не має наміру відставати марка Subaru з проектом універсала GL 1983 року. І це далеко не межа того, що буде на фестивалі.

Шанувальникам Bentley запам'ятався проект Bacalar від Mulliner 2020 року. Він відзначився потужністю в 650 кінських сил (478 кВт) і значно модифікованим дизайном Bentley Continental GT Convertible з двома сидіннями.