Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Пользователям Shopify можно будет создавать и продавать NFT через собственные площадки

Verisart і .ART дозволить користувачам Shopify створювати та продавати NFT через власні майданчики

Стало відомо про унікальну пропозицію для людей, що займаються створенням і поширенням NTF, платформа web3 від Verisart дозволить порадувати користувачів Shopify

Творчі майданчики Verisart і .ART анонсували унікальну пропозицію для людей, що займаються створенням і розповсюдженням NTF, повідомило джерело PR Newswire 20 Червня 2022 року. Verisart являє собою платформу Web3 , де користувачі створюють, продають або просто черпають натхнення,.ART-це домен творчої спільноти, і разом вони з'єдналися, щоб порадувати учасників-продавців Shopify .

Наближаючись до події NFT.NYC, головної щорічної конференції NFT, продавці мають можливість отримати знижку в розмірі 25% на будь-який план для Додатки Verisart Shopify, щоб подати заявку на бета-програму. Додаток без коду дозволяє відповідним продавцям Shopify Plus створювати та продавати NFT через власні вітрини. Воно підтримує різні блокчейни, винагороди колекціонерів і карбування 1/1 або 10 000 "крапель" на криптогаманці Ethereum і Polygon. Клієнти мають право вимагати куплені NFT з персоналізованої панелі інструментів в магазині Продавця.

Verisart є одним із затверджених додатків, доступних у бета-програмі Shopify NFT. Програма дає можливість Shopify продавцям продавати NFT через відповідну платформу та приймати платежі за допомогою Shopify Payments. Продавці можуть подати заявку на участь у програмі через партнерів програми Shopify blockchain.

Керівник екосистеми блокчейна в Shopify виступив з промовою, в якій висловив прихильність до Verisart і .ART, що надають учасникам Shopify шанс створювати креативні комерційні рішення. Він звернув увагу на те, що " зростаюча екосистема блокчейна демонструє прагнення підтримувати продавців, які демонструють NFT через авторські вітрини, адже це сприяє залученню нових користувачів і розширенню участі в Web3.